ŠIUO METU VEIKLA NEVYKDOMA, APSILANKYKITE VĖLYVĄ RUDENĮ

Avinas 2022 metų horoskopas

2022 metų horoskopas Avinui

Bendra astrologinė prognozė Avinui 2022 metams

2022 metai – Vandens Tigro metai yra tikrai ypatingi Avinams ir taps reikšmingi daugeliu gyvenimo aspektų – tai naujų galimybių etapas, kuris atneš daug naujų permainų ir žymės naujas pradžias, naujai priimamus sprendimus dėl ateities. Metų pradžia suteiks Avinams daug apmąstymų, kurie privers pažiūrėti į naujus įvykius kitu kampu ir išmokys kaip reikia spręsti naujas susidariusias situacijas, ir šis etapas aktyvesnis nuo 2022 m. vasario mėn.

Metų pradžia puikiai tinka kūrybinei vizualizacijai, meditacijai, savęs, kaip asmenybės bei  savo naujų vidinių galimybių atradimui.
Antroje metų pusėje Avinas gali pradėti įgyvendinti savo idėjas – nuo tada prasidės sėkmingas laikotarpis profesiniam augimui.
2022 metų vasaros mėnesiais Avinai turėtų sunkiau dirbti, kad sukauptų pakankamai lėšų, ko visai prisireiks metų pabaigai.

Darbo perspektyvos Avinui 2022 metais

2022 metais Avinai pamatys teisingą tolesnės veiklos kryptį, naujas karjeros galimybes. Labai patartina įsiklausyti į labiau patyrusių kolegų patarimus, iš ten atsiras naujų minčių kaip derėtų elgtis, kad pasisektų. Metai yra puikūs įgyti naujų įgūdžių, gauti daug įdomios ir naudingos informacijos, ir jei ji bus tinkamai nukreipta, žvaigždės garantuoja ženklią karjeros pažangą.

Šie metai leis daug ką suvokti, aptikti bei galbūt pradėti kopti „karjeros laiptais“ profesinėje srityje, kartu, tai tinkami metai nutraukti, pabaigti viską, kas nereikalinga.Tai metas keisti darbą.

Meilės horoskopas Avinui 2022 metais

Nuo Vasario mėnesio, kai pilnai įsigalioja Vandens Tigro metai, ateina naujas palankus ir daug žadantis metas vienišiems Avinams. Visais metais gali pasitaikyti romantiškų nuotykių, naujų kontaktų, meilės santykių. Tik svarbiausia – reikia mokėti jais naudotis, taip, kad nieko neįskaudinti.

Metai iš Avino pareikalaus daug energijos – emociškai ir fiziškai. Jie turės pademonstruoti palaikymą savo antrai pusei ir supratimą, todėl patartina tiesiog ignoruoti mažas buitines problemas ar pamiršti nesklandumus. Sėkmei meilėje orientuokitės į bendrą vaizdą, o ne į detales, matykite plačiau.


Užsisakykite savo asmeninį 2022 metų horoskopą raštu čia.

Tik asmeninis, pagal Jūsų gimimo duomenis sudarytas metinis horoskopas parodys Jūsų tikruosius metų įvykius ir tendencijas.

Avino horoskopas