Permainų astrologija - atsakymai į visus klausimus

Poros santykių horoskopas

AR VERTA BŪTI KARTU? KOKIA ATEITIS NUSIMATO? Ar tai yra TAS partneris?

Šis Santykių (poros suderinamumo) horoskopas yra puiki pagalba nusprendžiant ar verta pradėti ar tęsti santykius, bei kur jie gali vesti.

Santykių horoskopas tiksliai apibūdins Jūsų porą, atskleis, kokios yra stipriosios ir silpnosios Jūsų santykių pusės, kur slypi problemos ir džiaugsmai, kas Jus jungia kartu - kas Jus sieja.
Horoskopas yra sudaromas raštu, naudojant kompozicinį - astrologinį metodą, kai sulyginami Jūsų abiejų horoskopai ir sudaromas bendras poros horoskopo grafikas, iš kurio bus aiškiai matyti Jūsų astrologinis ir psichologinis suderinamumas, atskleistas vidinis poros pasaulis, paaiškės, kuo užsiimti būnant kartu, kas neša sėkmę ir laimę santykiuose, kodėl apskritai Jūs susitikote ir ką turite kartu nuveikti gyvenime.

Taip pat gausite savo asmeninę artimiausių gyvenimo periodų apžvalgą (12 mėnesių), iš kurios sužinosite kas nusimato asmeninėje, darbinėje veikloje ir meilėje, taip pat gausite finansiškai sėkmingų dienų sąrašą – kada galite priimti svarbius finansinius sprendimus, galinčius turėti įtakos Jūsų gyvenimui, pasiryžti rimtiems sandoriams, įsipareigojimams. Galite užduoti rūpimus klausimus.

Sudarytas asmeniškai raštu, pagal asmeninius gimimo duomenis, apimtis 3-6 lapai, kaina 40€.

SANTYKIŲ HOROSKOPAS JŪSŲ PORAI

1Jūsų gimimo duomenys
2Jūsų partnerio/ės gimimo duomenys
  • :

DAŽNAI UŽDUODAMI KLAUSIMAI APIE SANTYKIŲ HOROSKOPUS

Jei turite kokių nors klausimų, rašykite info@permainos.lt
Per kiek laiko sudarote horoskopą?
Jūsų horoskopas bus sudarytas individualiai raštu maždaug per 10 darbo dienų ir atsiųstas į nurodytą el. paštą užsakymo metu.
Kokius klausimus galiu užduoti?
Galite klausti bet kokių klausimų, susietų su Jumis ar artimais asmeninims (tik nurodykite gimimo ar įvykio datas). Jei klausimas negali būti atsakytas astrologijos pagalba, bus panaudoti kiti ezoteriniai būdai gauti atsakymui.
Populiariausi klausimai: Kurioje šalyje palankiausia gyventi? Kokia prefesija man palankiausia? Ar tinkamas partneris?
Ar galėsiu klausti klausimų po horoskopo sudarymo, jei bus kas nors neaišku?
Taip, Jūs galite tikslinti savo sudarytą horoskopą ir klausti klausimų ne tik po horoskopo sudarymo, bet ir bet kada vienerių metų etape.
Kuo skiriasi Jūsų sudaromi horoskopai raštu nuo paprastų publikuotų horoskopų?
Visi Permainų astrologų horoskopai yra sudaromi individualiai ir aprašomi raštu atsakant į visus klausimus asmeniškai. Tik sudarant horoskopą pagal Jūsų gimimo datą, laiką, vietą ir kitus rodiklius, yra atskleidžiamos tikrosios asmeninės sąvybės ir įvykių tikimybės nurodytu periodu. Astrologija yra ezoterika, todėl labai svarbu kas "prisiliečia prie Jūsų" ir sudaro Jūsų asmeninį horoskopą.
Kaip yra sudaromi Permainų astrologijos metiniai horoskopus?
Ateities prognozės yra sudaromos remiantis keliais būdais: judinant Soliaro Saulę ir peržvelgiant asmeninius tranzitus.
Ar teisybė, kad pakeitus gyvenamą vietą, gali pasikeisti ir likimas?
Tikrai taip! Astrologiškai matosi pasaulio vietos, kurios yra ženkliai įtakojomos asmeninio horoskopų planetų, todėl galima numatyti įvykius, kylančius iš jausmų būnant toje vietoje.