ŠIUO METU VEIKLA NEVYKDOMA IKI 2024 m. SPALIO MĖN.

SANTYKIŲ HOROSKOPAS JŪSŲ PORAI

Šis Santykių horoskopas yra PUIKIAUSIAI DOVANA JŪSŲ PORAI. Jis tiksliai apibūdins Jūs, kaip porą, atskleis, kokios yra stipriosios ir silpnosios Jūsų santykių pusės, kur slypi problemos ir džiaugsmai, kas Jus jungia kartu – kas Jus sieja.


Jūsų Santykių horoskopą sudarysiu ir aprašysiu aš, profesionalus astrologas Aidas David, pagal Jūsų pateiktus gimimo duomenis.

Šis horoskopas yra sudaromas raštu, naudojant kompozicinį – astrologinį metodą, kai sulyginami Jūsų abiejų horoskopai ir sudaromas bendras poros horoskopo grafikas, iš kurio bus aiškiai matyti Jūsų astrologinis ir psichologinis suderinamumas, atskleistas vidinis poros pasaulis, paaiškės, kuo užsiimti būnant kartu, kas neša sėkmę ir laimę santykiuose, kodėl apskritai Jūs susitikote ir ką turite kartu nuveikti gyvenime.


Sudarytas asmeniškai raštu (atsiųstas į el. paštą), pagal poros gimimo duomenis, apimtis ~2 lapai, kaina 29€


"*" indicates required fields

Žingsnis 15

UŽSISAKYKITE SANTYKIŲ HOROSKOPĄ JŪSŲ PORAI

Skaitykite atsiliepimus apie sudarytus horoskopus raštu (nuo 2012 metų): ATSILIEPIMAI

Author

  • Astrologas Aidas David

    Aš užsiimu ezoterika: astrologija, būrimais, užkalbėjimais. Aš matau auras, jaučiu žmonių pasąmonę, žinau paslėptus dalykus.
    Tai yra mano pašaukimas nuo vaikystės, visada tai juntu ir taikau savo gyvenime, savo pavyzdžiu įrodau, kad gyvenimą ir savo realybę galima keisti.
    Skaitykite ATSILIEPIMUS: https://permainos.lt/atsiliepimai

    BŪKITE ČIA IR DABAR – PASAULĮ PRADĖKITE MYLĖTI NUO SAVĘS!