ŠIUO METU VEIKLA NEVYKDOMA IKI 2024 m. SPALIO MĖN.

2024 metų horoskopas Šauliams

2024 metais Šauliai gali savyje atrasti naujų talentų ir įgyti įgūdžių, kurie gali būti naudingi asmeniniame bei profesiniame gyvenime. Tai metas, kai galite augti profesinėje srityje ir plėsti savo įtakos sritis.

Pirmasis metų pusmetis bus laikas, kurį galėsite skirti savo profesionalumui ir kompetencijai tobulinti. Tai laikas, kai pajusite stiprų norą tobulėti savo profesinėje srityje. Birželio-liepos mėnesiais, taip pat rugsėjo-spalio mėnesiais šio ženklo atstovai turės galimybę gauti finansinių išmokų, susijusių su partnerystės pajamomis, palikimu ar kitais kitų žmonių ištekliais.

Šauliai visais metais gali jausti tam tikrą įtampą, kuri gali sukelti nerimą ir pabloginti nuotaiką. Svarbu stebėti savo psichinę būseną ir vengti pernelyg didelio nervingumo.
Nuo spalio antrosios pusės pajusite norą mėgautis gyvenimu ir aktyviau gyventi, o tai gali lemti pernelyg didelį kūno krūvį. Todėl svarbu išmokti valdyti savo entuziazmą ir nepamiršti saikingumo bei pusiausvyros.

Author

  • Astrologas Aidas David

    Aš užsiimu ezoterika: astrologija, būrimais, užkalbėjimais. Aš matau auras, jaučiu žmonių pasąmonę, žinau paslėptus dalykus.
    Tai yra mano pašaukimas nuo vaikystės, visada tai juntu ir taikau savo gyvenime, savo pavyzdžiu įrodau, kad gyvenimą ir savo realybę galima keisti.
    Skaitykite ATSILIEPIMUS: https://permainos.lt/atsiliepimai

    BŪKITE ČIA IR DABAR – PASAULĮ PRADĖKITE MYLĖTI NUO SAVĘS!