ŠIUO METU VEIKLA NEVYKDOMA IKI 2024 m. SPALIO MĖN.

Apmokėjimas, pristatymas ir grąžinimas

Apmokėjimas

 1. Apmokėjimas vykdomas naudojant įmokų surinkimo paslaugą Paysera arba Stripe (banko kortele) – pravartu mokant iš užsienio.

Pristatymas

 1. Perkant Talismaną užsakymas gali būti vykdomas iki 3 savaičių nuo užsakymo datos (nes kiekvienas papuošalas gaminamas individualiai gavus užsakymą).
 2. Užsisakant asmeninį horoskopą raštu, jis sudaromas ir atsiunčiamas į el. paštą per 10 darbo dienų (nes kiekvienas užsakymas rašomas individualiai gavus užsakymą/duomenis).

Grąžinimas

 1. Perkant Talismaną, reikėtų atkreipti dėmesį, kad jis nebūtinai tiks prie aprangos, tai nėra tiesiog aksesuaras – tai specialiai parinkti pusbrangių akmenų junginiai, turintys tam tikrą aprašytą ezoterinį poveikį. Grąžinimas yra įmanomas, pirkėjas apmoka grąžinimo – siuntimo išlaidas. Norint grąžinti Talismaną, susisiekite per savaitę nuo Talismano gavimo dienos: info@permainos.lt
  Sumokėti pinigai grąžinami per savaitę po Talismano grąžinimo datos.
 2. Užsisakant asmeninį horoskopą raštu (paslauga el. paštu) iškilus nesklandumams, neaiškumams, klausimams, susisiekite info@permainos.lt

Author

 • Astrologas Aidas David

  Aš užsiimu ezoterika: astrologija, būrimais, užkalbėjimais. Aš matau auras, jaučiu žmonių pasąmonę, žinau paslėptus dalykus.
  Tai yra mano pašaukimas nuo vaikystės, visada tai juntu ir taikau savo gyvenime, savo pavyzdžiu įrodau, kad gyvenimą ir savo realybę galima keisti.
  Skaitykite ATSILIEPIMUS: https://permainos.lt/atsiliepimai

  BŪKITE ČIA IR DABAR – PASAULĮ PRADĖKITE MYLĖTI NUO SAVĘS!