ŠIUO METU VEIKLA NEVYKDOMA IKI 2024 m. SPALIO MĖN.

Retrogradinės planetų padėtys 2024 metais

Retrogradinės planetos 2024 metais ir jų poveikis

Mūsų Saulės sistemos planetos nuolat juda aplink Saulę.
Kartais stebėtojo Žemėje akimis žiūrint, gali atrodyti, kad planeta juda priešinga kryptimi. Šis reiškinys vadinamas retrogradiniu. Astrologijoje retrogradinės planetos laikomos ypatingomis ir gali turėti įtakos žmogaus emocinei būsenai, tarpusavio santykiams ir bendram gyvybingumui. 2024 m. retrogradinės planetos suteiks mums galimybę giliai pažvelgti į save ir iš naujo įvertinti situaciją, atverdamos kelią asmeniniam augimui ir transformacijai.


Retrogradinis Merkurijus
Merkurijus valdo bendravimą, mąstymą ir informacijos perdavimą. Jo retrogradinio judėjimo metu gali kilti problemų su technologijomis ir nesusipratimų tarpasmeniniuose santykiuose. Šiuo metu ypač svarbu būti atidiems detalėms ir vengti skubotų sprendimų.

Retrogradinis Merkurijus ragina mus dar kartą apsvarstyti anksčiau priimtus sprendimus. Tai metas, kai galime atsigręžti į ankstesnius projektus, idėjas ar planus ir iš naujo juos įvertinti. Galbūt pastebėsime, kad prie kai kurių dalykų reikia dar padirbėti arba juos pakeisti.

Retrogradinis Merkurijus 2024 m:

2023 m. gruodžio 13 d. – 2024 m. sausio 2 d.
nuo 2024 m. balandžio 1 d. iki 2024 m. balandžio 25 d.
nuo 2024 m. rugpjūčio 5 d. iki 2024 m. rugpjūčio 28 d.
nuo 2024 m. lapkričio 26 d. iki 2024 m. gruodžio 15 d.Retrogradinė Venera
Venera siejama su meile, santykiais ir estetiniais pomėgiais. Jos retrogradiškumo metu gali kilti santykių sunkumų, problemų pritraukiant naujus partnerius ir grįžtant prie ankstesnių romantiškų ryšių. Tai laikas permąstyti savo vertybes ir įvertinti, kas jums svarbu meilėje ir santykiuose.

Be to, retrogradinė Venera taip pat gali paveikti mūsų grožį ir išvaizdą. Galbūt permąstysime savo priežiūros įpročius, norėsime pakeisti savo stilių ar atlikti išvaizdos pakeitimus. Tai netinkamas metas drastiškoms ir neapgalvotoms manipuliacijoms savo išvaizda.

Visus 2024 m. Venera judės tiesiai – retrogradinių padėčių nebus.


Retrogradinis Marsas
Marsas atsakingas už energiją, aistrą ir veiksmą. Jo retrogradinio judėjimo metu gali kilti sunkumų siekiant tikslų, kilti konfliktų ir sumažėti energijos. Tai laikas iš naujo įvertinti savo strategijas ir nustatyti prioritetus naujai veiklai. Gali paaiškėti, kad kai kurie ankstesni mūsų metodai buvo neveiksmingi.

Retrogradinis Marsas gali paskatinti mus iš naujo įvertinti savo fizinį aktyvumą ir tai, kaip rūpinamės savo kūno sveikata. Tai laikas pailsėti ir atsigauti bei eksperimentuoti su naujais savo fizinės būklės gerinimo metodais.

Retrogradinis Marsas gali padėti mums atpažinti pagrindines konfliktų ir pasipriešinimo priežastis mūsų gyvenime. Galime atkreipti dėmesį į savo paslėptas baimes, nebaigtus darbus ir emocines problemas.

Retrogradinis Marsas 2024 m:

2024 m. gruodžio 6 d. – 2025 m. vasario 24 d.Retrogradinis Jupiteris
2024 m. retrogradinis Jupiteris suteikia mums galimybę permąstyti savo įsitikinimus, vertybes ir gyvenimo filosofiją. Tai metas, kai reikia pasinerti į savo sielos gelmes ir atrasti tikrąją dalykų prasmę. Galime patirti augimą įveikdami asmeninius įsitikinimus ir praplėsdami pasaulio suvokimą.

Tai metas iš naujo peržiūrėti savo nuostatas ir vertybes, kelti klausimus apie savo gyvenimo prasmę ir tikslą. Retrogradinis Jupiteris gali paskatinti mus ieškoti naujų įkvėpimo ir augimo šaltinių. Tai laikas atsiverti naujoms idėjoms, praktikoms ir žinioms, kurios gali įkvėpti mus dideliems pokyčiams.

Retrogradinis Jupiteris 2024 m:

2024 m. spalio 9 d. – 2025 m. vasario 4 d.


Retrogradinis Saturnas

2024 m. retrogradinis Saturnas suteikia mums galimybę peržiūrėti savo pareigas, apribojimus ir lūkesčius. Tai laikas išanalizuoti savo strategijas ir įsitikinti, kad jos atitinka tikruosius mūsų poreikius. Šį laiką galime išnaudoti tam, kad atsikratytume senų, neveiksmingų modelių ir sukurtume tvaresnius pagrindus ateičiai.

Retrogradinis Saturnas gali priminti mums apie laiko ribotumą ir materialaus pasaulio laikinumą. Galime suprasti, kad kai kurie materialūs pasiekimai ir išoriniai sėkmės matai ne visada teikia ilgalaikį pasitenkinimą. Tai laikas iš naujo įvertinti savo prioritetus ir ieškoti gilesnės vidinės prasmės.

Retrogradinis Saturnas 2024 m:

Nuo 2024 m. birželio 29 d. iki 2024 m. lapkričio 15 d.Retrogradinis Uranas
2024 m. retrogradinis Uranas atneš netikėtų įvykių posūkių ir asmeninės laisvės bei naujovių galimybių. Šiuo laikotarpiu galime iš naujo apibrėžti savo asmenines ribas, pasisemti naujų idėjų ir pasinaudoti netikėtomis kūrybiškumo ir saviraiškos galimybėmis. Būkite pasiruošę priimti pokyčius ir leiskite atsiskleisti savo unikalumui.

Urano retrogradinio judėjimo metu pasaulio įvykiai gali būti nenuspėjami, atnešantys netikėtų pokyčių ir griaunantys senus mąstymo modelius. Tai gali sukelti socialinius ir politinius sukrėtimus, naujus judėjimus ir pasenusių sistemų griūtį.

Retrogradinis Uranas 2024 m:

2023 m. rugpjūčio 29 d. – 2024 m. sausio 27 d.Retrogradinis Neptūnas
2024 m. retrogradinis Neptūnas kviečia mus pasinerti į vaizduotės, intuicijos ir dvasingumo pasaulį. Tai laikas tyrinėti savo svajones, įkvėpimą ir intuityvius gebėjimus. Šį laiką galime išnaudoti tam, kad giliau suprastume savo emocijas, ieškotume tiesos ir rastume įkvėpimo savo vidiniame pasaulyje.

Neptūno retrogradinio judėjimo metu pasaulio įvykiai gali pasireikšti atskleidžiant iliuzijas, demaskuojant korupciją ir ieškant gilesnio tiesos supratimo. Tai laikas, kai dėl dezinformacijos ir skaidrumo poreikio gali kilti pasaulinių krizių.

Retrogradinis Neptūnas 2024 m:

2024 m. liepos 2 d. – 2024 m. gruodžio 7 d.Retrogradinis Plutonas
Retrogradinis Plutonas 2024 m. suteikia galimybių esminėms transformacijoms ir atgimimui. Tai metas tyrinėti savo paslėptas emocijas, aiškintis baimes ir peržiūrėti savo supratimą apie galią ir kontrolę. Būkite pasirengę paleisti praeitį ir priimti asmeninę galią, kuri padės jums augti ir tobulėti.

Retrogradinis Plutonas 2024 m:

2024 m. gegužės 2 d. – 2024 m. spalio 12 d.Planetų retrogradai gali būti laikinas iššūkis, tačiau jie taip pat suteikia galimybę augti ir transformuotis. Būkite atviri naujoms pamokoms, pritaikykite savo pastebėjimus kasdieniame gyvenime ir pasitikėkite savo intuicija šiuo ypatingu astrologiniu laikotarpiu.


Author

  • Astrologas Aidas David

    Aš užsiimu ezoterika: astrologija, būrimais, užkalbėjimais. Aš matau auras, jaučiu žmonių pasąmonę, žinau paslėptus dalykus.
    Tai yra mano pašaukimas nuo vaikystės, visada tai juntu ir taikau savo gyvenime, savo pavyzdžiu įrodau, kad gyvenimą ir savo realybę galima keisti.
    Skaitykite ATSILIEPIMUS: https://permainos.lt/atsiliepimai

    BŪKITE ČIA IR DABAR – PASAULĮ PRADĖKITE MYLĖTI NUO SAVĘS!