ŠIUO METU VEIKLA NEVYKDOMA, APSILANKYKITE VĖLYVĄ RUDENĮ

Jautis 2022 metų horoskopas

2022 metų horoskopas Jaučiui

Bendra astrologinė prognozė Jaučiui 2022 metams

2022 metai Jaučiams yra pilni netikėtumų, pačių įvariausių, tačiau visumoje tikrai gerų, nors taip gali ir neatrodyti iš pirmo žvilgsnio. Įvykiai kis greitai, o 2022 metų horoskopas pataria laikytis savo užsibrėžtų planų, būti ryžtingesniems, darbštesniems bei atkakliems daugelyje gyvenimo sričių.

Jaučiui 2022 metais svarbu įgyvendinti planus ir realizuoti idėjas klausant savo vidinio balso bei nuojautos. Šie metai gali atnešti sėkmės ir naudos, tačiau tam reikės pridėti nemažai  pastangų. Žvaigždės pataria Jaučiams kibti į darbus, nedelsiant spręsti naujai susidariusias problemas, stumti į priekį savo tikslų įgyvendinimą.
Metų pradžioje Jaučiai turėtų negailėti energijos profesinėje srityje, ypač jei kalba vyksta apie darbo keitimą, kartu ši metų pradžia atneš nereikalingų išlaidų.

Bėgant 2022 metams gyvenimas ramės, bus mažiau chaoso, tačiau verta atkreipti dėmesį į sveikatą – reikėtų stiprinti imunitetą. Rudeniop rūpės šeimos, artimų draugų problemos, atsiras poreikis, o ir galimybės keliauti, ypač toli, į egzotinius kraštus.

Darbo perspektyvos Jaučiui 2022 metais

2022 metų pradžioje Jautį gali tiesiog persekioti mintys, kad darbai, profesinė veikla nevyksta taip gerai ar greitai, kaip galėtų būti.
Metų pradžia suteiks progų tai pakeisti, todėl vertėtų pasinaudot šiuo periodu – likimas suteiks naujos vertingos informacijos, atsiras naudingi žmonės.

Vertėtų koncentruotis į vieno tikslo siekimą vienu etapu ir nuoširdžiai, nesiblaškant dirbti. Pavasarį ir vasarą Jaučiams palengvės, nes tiesiog reikės vykdyti numatytus planus.

Meilės horoskopas Jaučiui 2022 metais

Tikėtina, kad 2022 metai meilės sritis Jaučiams, kurie santykiuose, bus rami, be didesnių  audrų. Net sudėtingiausias situacijas ar nepalankius likimo posūkius meilės srityje pavyks išspręsti tinkamai..
Gali būti, kad 2022 metais užsimegs naujų pažinčių, atsiras naujų draugų, dėl ko esamas partneris gali jausti dėmesio trūkumą, pavydėti, tačiau ir tai pavyks greitai išspręsti. 

Na, o Jaučiams – vienišiams 2022 metai nėra apie svaiginančias meilės, romantikas ar neįtikėtinas pažintys, tačiau žvaigždės pataria Jaučiui atidžiau pažvelgti į esamą aplinką, senas pažintis, nes tarp jų galimas tas žmogus, kuris praskraidins vienišas dienas.


Užsisakykite savo asmeninį 2022 metų horoskopą raštu čia.

Tik asmeninis, pagal Jūsų gimimo duomenis sudarytas metinis horoskopas parodys Jūsų tikruosius metų įvykius ir tendencijas.