ŠIUO METU VEIKLA NEVYKDOMA, APSILANKYKITE VĖLYVĄ RUDENĮ

Vėžys 2022 metų horoskopas

2022 metų horoskopas Vėžiams

Bendra astrologinė prognozė Vėžiui 2022 metams

2022 metai Vėžiams žada daug įvairių nuotykių, nebūtinai gerų, bet labai pamokančių, kurie atvers pasaulėžiūrą ir pakeis nusistovėjusį mąstymą. Tai padės pamatyti naujas perspektyvas ir atverti naujus gyvenimo kelius, nes 2022 metai yra skirti tobulėjimui ir progresui Vėžiams.

Metų pradžioje Vėžiams patartina priimti stebėtojo vaidmenį, kad nepraleisti svarbios naudingos informacijos, ir mažiau veikti. Beje, visais 2022 metais verta būti kritiškiems ir atsargiems su menkai pažįstamais žmonėms.

Darbo perspektyvos Vėžiams 2022 metais

2022 metais darbinė veikla nebus paprasta, ši sritis nusimato gana įtempta ir chaotiška. Neaiškumai darbe atneš daug įvairių minčių, bet Vėžiams patartina išlikti ramiems ir gana drąsiems, tai padės pasukti įvykius norima vaga.

Kadangi tai yra metai, kurie žadina ir judina, vertėtų investuoti laiko ir pastangų į savo veiklos tobulinimą, kursus, mokymus. Tai atvers naujų galimybių darbinėje veikloje, tačiau nevertėtų iškart tikėtis konkrečių rezultatų; tai bus labai pravartu ir naudinga, tačiau ne iš karto – turi praeiti laiko.

Meilės horoskopas Vėžiams 2022 metais

Vėžiams, kurie santykiuose, pirma 2022 metų pusė nežada būti paprasta ir aiški, tai gali kilti dėl įtampos darbe, todėl labai patartina “neparsinešti” darbo į namus, nes 2022 metais neverta darbinių reikalų diskutuoti su artimais žmonėmis. Tai yra labiau aktualu iki pavasario, o vėliau 2022 metai Vėžiams dovanos įvairių meilės nuotykių, kuriuos nėra būtina priimti ir dalyvauti, nes asmeninės paslaptys turi tendenciją išaiškėti.

Iškilus konfliktinėms situacijoms patartina jas spręsti iš karto, be jokio atidėliojimo imti ir kalbėtis tarpusavyje. 

Vieniši asmenys pajus 2022 metų dinamiką visu pajėgumu, galimos pažintys, nauji potyriai, netikėtumai.


Užsisakykite savo asmeninį 2022 metų horoskopą raštu čia.

Tik asmeninis, pagal Jūsų gimimo duomenis sudarytas metinis horoskopas parodys Jūsų tikruosius metų įvykius ir tendencijas.

Vėžio horoskopas