ŠIUO METU VEIKLA NEVYKDOMA IKI 2024 m. SPALIO MĖN.

2024 metų horoskopas Žuvims

2024 metai Žuvims bus pažymėti naujomis pareigomis ir atsakomybėmis – laukia nauji projektai, įvairios užduotys, reikalaujančios darbo ir savidisciplinos. Atsiras profesinio ir asmeninio augimo galimybė, todėl svarbu teisingai “balansuoti” tarp darbo ir laisvalaikio, tačiau pirmoji 2024 m. pusė yra skirta plėsti bendravimą bei dalintis informacija.

2024 metais Žuvys gali jaustis pavargę ir išsekę tiek fiziškai, tiek emociškai, ypač kai Saturnas kursuos Žuvų ženkle. Tačiau, nepaisant iššūkių dėl įtampos, Saturno tranzitas Žuvyse taip pat suteiks galimybę giliai savirefleksijai ir asmeniniam augimui.
Merkurijaus retrogrado laikotarpiais – 2024 m. balandžio, rugpjūčio, lapkričio ir gruodžio mėn. gali tekti peržiūrėti, patikslinti finansinius planus bei strategijas.

2024 metų antroji metų pusė gali atnešti ir gerų permainų šeimoje bei namų aplinkoje, nes tai laikas kurti jaukumą ir harmoniją savo namuose, skatinti šeimos vertybes.

Author

  • Astrologas Aidas David

    Aš užsiimu ezoterika: astrologija, būrimais, užkalbėjimais. Aš matau auras, jaučiu žmonių pasąmonę, žinau paslėptus dalykus.
    Tai yra mano pašaukimas nuo vaikystės, visada tai juntu ir taikau savo gyvenime, savo pavyzdžiu įrodau, kad gyvenimą ir savo realybę galima keisti.
    Skaitykite ATSILIEPIMUS: https://permainos.lt/atsiliepimai

    BŪKITE ČIA IR DABAR – PASAULĮ PRADĖKITE MYLĖTI NUO SAVĘS!