2024 metu horoskopas Zuvys

Pirmiausia, 2024 metai Žuvims bus pažymėti naujomis pareigomis ir atsakomybėmis – laukia nauji projektai, įvairios užduotys, reikalaujančios darbo ir savidisciplinos. Atsiras profesinio ir asmeninio augimo galimybė, todėl svarbu teisingai “balansuoti” tarp darbo ir laisvalaikio ir nepamiršti savo laisvalaikio.

Turėkite omenyje, kad šis 2024 metų horoskopas yra bendro pobūdžio, nes tik asmeninis, tik Jums sudarytas 2024 metų horoskopas parodys tikruosius Jūsų metų įvykius ir aplinkybes. Užsisakykite čia: www.permainos.lt/jusu-2024-metu-horoskopas-rastu


SVEIKATA

2024 metais sveikatai taip pat reikės skirti dėmesio. 2024 metais Žuvys gali jaustis pavargę ir išsekę tiek fiziškai, tiek emociškai, ypač kai Saturnas kursuos Žuvų ženkle. Stresas ir nervinė įtampa gali tiesiogiai veikti bendrą sveikatą, todėl svarbu skirti laiko poilsiui ir atsigavimui.
Tačiau, nepaisant iššūkių dėl įtampos, Saturno tranzitas Žuvyse taip pat suteiks galimybę giliai savirefleksijai ir asmeniniam augimui, todėl galima panaudoti šį laikotarpį, kad atpažinti savo stipriąsias puses, tobulėjimui.
Laikotarpyje nuo vasario 19 iki kovo 20 dienos, kai Saulė bus Žuvų ženkle, pliūptels energijos antplūdis. Šiuo laikotarpiu ypač rekomenduojama atkreipti dėmesį į sveiką gyvenimo būdą, patartina tinkamai maitintis ir būti fiziškai aktyviems. Kovo–balandžio mėnesiais Žuvų energija ir vidinis spindesys bus matomi kitiems ir trauks dėmesį, tačiau patartina būti atsargiems, nes padidėjęs fizinis aktyvumas gali padidinti traumų ar raumenų pertempimo riziką.
2024 m. liepos mėn. yra tinkamas laikotarpis medicininei apžiūrai, tyrimams ar senai planuoto gydymo kurso pradžiai. Retrogradinio Merkurijaus laikotarpiais: balandį, rugpjūtį , lapkritį bei gruodį operacijas patartina daryti tik iškilus nedelstinam reikalui.

KARJERA
Pirmoji 2024 m. pusė skirta plėsti bendravimą ir dalintis informacija. Galimis susitikimai su žmonėmis, kurie padės karjerai arba pasiūlys naujų tobulėjimo galimybių.
Pati pradžia – 2024 m. sausio mėn. yra tinkamas laikas rengti veiksmų planą visiems metams. Laikotarpis nuo vasario iki balandžio suaktyvs saviraiškos troškimą – bus lengviau prisijungti prie savo vidinės išminties ir panaudoti ją savo darbe. Šiuo metu vyks palankus laikotarpis naujiems įgūdžiams ir gebėjimams ugdyti, dalykinėms deryboms ir kontaktams užmegzti, taip pat komandiruotėms ir kelionėms.
Būkite atviri bendriems projektams, pasiūlymams su kitais asmenimis.


FINANSAI

Turėkite omenyje, kad šis 2024 metų horoskopas yra bendro pobūdžio, nes tik asmeninis, tik Jums sudarytas 2024 metų horoskopas parodys tikruosius Jūsų metų įvykius ir aplinkybes. Užsisakykite čia: www.permainos.lt/jusu-2024-metu-horoskopas-rastu

Pasak bendrinio 2024 metų horoskopo Žuvims laikotarpis nuo kovo iki birželio yra ypač palankus finansiškai, pagrinde dėl padidėjusio aktyvumo.
Jausite daugiau energijos ir motyvacijos siekti finansinės sėkmės. Tai gali būti naujo verslo pradžia, dalyvavimas pelninguose projektuose ar aktyvus investavimas. Būsite pasirengę priimti svarbius finansinius sprendimus, kurti strategijas ir prisiimti atsakomybę už savo finansų valdymą. Tai gali lemti jūsų finansinės padėties pagerėjimą ir stabilų pagrindą ateities klestėjimui, kartu šis ilgas etapas palankus laikotarpis mokytis naujų įgūdžių, plėsti profesines galimybes ir ieškoti papildomų pajamų šaltinių ne pagrindinėje darbovietėje.
Merkurijaus retrogrado laikotarpiais – 2024 m. balandžio, rugpjūčio ir lapkričio, gruodžio mėn. gali tekti peržiūrėti, patikslinti finansinius planus bei strategijas.
Būkite pasirengę prisitaikyti prie naujų aplinkybių ir lanksčiai reaguoti į iškilusius pokyčius finansų srityje.
Laikotarpis nuo rugsėjo iki spalio gali pagerinti finansinius santykius su sutuoktiniais ar verslo partneriais, atsiras naujos galimybės valdyti bendrus finansus, pavyzdžiui, bendras investicijas, banko sąskaitas ar šeimos biudžetus. Šis laikas gali atnešti finansinių galimybių per palikimus, partnerystės investicijas ar bendrus finansinius projektus, tačiau rekomenduojama daugiau dėmesio skirti finansų planavimui, skolų ir kreditų valdymui, taip pat rezervinio fondo ar investicijų portfelio kūrimui. Tai gali padėti pasiekti saugesnį finansinį pagrindą ir apsaugoti nuo galimų finansinių sunkumų.

SANTYKIAI

2024 metų pirmasis pusmetis atneš teigiamų pokyčių bendravimo srityje, ypač jei turite partnerį. Netikėtai atrasite bendros veiklos, kurią mėgstate užsiimti kartu, ir leisti laiką kartu. Bendri interesai gali sustiprinti tarpusavio ryšį, kad padėti kurti darnesnius santykius.
Pažymėtinas laikotarpis nuo vasario iki balandžio, kuomet jūsų patrauklumas bus gerokai išaugęs, todėl tai yra laikas, kai galite pajusti didesnį aplinkinių dėmesį, ir, kartu naujas pažintis.
2024 metų antroji metų pusė gali atnešti ir gerų permainų šeimoje bei namų aplinkoje, nes tai laikas kurti jaukumą ir harmoniją savo namuose, skatinti šeimos vertybes.
2024 metų meilės horoskopas Žuvims pabrėžia bendravimo su artimais giminaičiais poreikį. Galite jausti didžiulį džiaugsmą ir pasitenkinimą leidžiant laiką su šeima, stiprinant santykius. tradicijomis.
Pirmoji 2024 m. pusė yra gera esamiems santykiams vystyti, o antra pusė bus apie pažintis, tiek geras , tiek blogas – netikamas.

Turėkite omenyje, kad šis 2024 metų horoskopas yra bendro pobūdžio, nes tik asmeninis, tik Jums sudarytas 2024 metų horoskopas parodys tikruosius Jūsų metų įvykius ir aplinkybes. Užsisakykite čia: www.permainos.lt/jusu-2024-metu-horoskopas-rastu

Parašykite komentarą