ŠIUO METU VEIKLA NEVYKDOMA IKI 2024 m. SPALIO MĖN.

2023 metų horoskopas AVINUI: karjera, meilė, sveikata

Bendra astrologinė prognozė Avinui 2023 metams

Darbo perspektyvos Avinui 2023 metais

Geras etapas prasidės nuo sausio mėnesio 21 d., kuomet naujai atkeliavęs Triušis (Katė) suteiks Avinui daug galimybių įgyvendinti savo norus. Galite pradėti ilgai lauktą projektą arba išmokti ko nors naujo, turite rodyti iniciatyvą ir būti atkaklūs, kad pasiektumėte norimų rezultatų.
Jei svajojate apie karjeros kilimą, tokia galimybė yra tik prisiimant visą įmanomą atsakomybę ir užbaigiant viską iki galo bei pranokstant savo kolegas – suvokiant, kad rezultatas ne visada matomas iš karto, todėl verta būti kantriems, kad gauti to, ko norisi.

Meilės Avinui 2023 metais

Asmeninis ugningojo Avino gyvenimas bus ryškus ir net lemtingas 2023 m.. Pagrindinis žvaigždžių patarimas – išmokite suvaldyti emocijas ir impulsyvias reakcijas, nes Jūsų susierzinimas gali sugriauti santykius ir išgąsdinti partnerį, todėl išmokite pirmiausia galvoti, o tik tada kalbėti.

Priimkite šį bendrinį 2023 horoskopą Avinams kaip pramogą, netaikykite asmeniškai sau, nes tik JŪSŲ ASMENINIS 2023 METŲ HOROSKOPAS RAŠTU, kuris sudaromas pagal Jūsų gimimo duomenis atskleis tikrąsias Jūsų metų tendencijas ir įvykius.

Į Jūsų klausimą atsakysiu aš, astrologas Aidas David. Po atsakymo gavimo galėsite tikslinti gautą informaciją. Atsakymas bus atsiųstas į Jūsų nurodytą el. paštą per 3 darbo dienas.
Išsamaus atsakymo į klausimą kaina 8€

Author

 • Astrologas Aidas David

  Aš užsiimu ezoterika: astrologija, būrimais, užkalbėjimais. Aš matau auras, jaučiu žmonių pasąmonę, žinau paslėptus dalykus.
  Tai yra mano pašaukimas nuo vaikystės, visada tai juntu ir taikau savo gyvenime, savo pavyzdžiu įrodau, kad gyvenimą ir savo realybę galima keisti.
  Skaitykite ATSILIEPIMUS: https://permainos.lt/atsiliepimai

  BŪKITE ČIA IR DABAR – PASAULĮ PRADĖKITE MYLĖTI NUO SAVĘS!

5 comments

  Asmeninis gyvenimas2023 metų

  Sveiki, domina asmeninis horoskopas

Leave a Reply