ŠIUO METU VEIKLA NEVYKDOMA IKI 2024 m. SPALIO MĖN.

2023 metų horoskopas ŠAULIUI: karjera, meilė, sveikata

Bendra astrologinė prognozė Šauliui 2023 metams

Darbo perspektyvos Šauliui 2023 metais

2023 metais Šauliams patartina pagalvoti apie savo projektus ar kaip lavinti kūrybinius gebėjimus. Kils daug idėjų, taip pat galimybių, svarbiausia nepraleisti nė vienos iš jų, užsirašinėti. Taip pat rekomenduojama investuoti į tai, kas, Jūsų manymu, gali atnešti pajamų – atsižvelkite į savo intuiciją, tačiau nepamirškite ir sveiko proto. Darbo ieškantys Šauliai pirmiausia turėtų žiūrėti į darbo pobūdį, o ne atlygį – įsitikinkite, kad darbas jums tikrai patinka ir tik tada priimkite pasiūlymą.

Meilės reikalai Šauliui 2023 metais

Vieniši Šauliai turės daug galimybių susirasti antrąją pusę, jei sumažins savo lūkesčius ir nustos būti super reiklūs priešingai lyčiai. Galėsite pasisemti laimės ir įkvėpti savo artimus didvyriškiems poelgiams, jei šiek tiek suvaldysite savo nuotaiką ir išmoksite kantrybės. Metai yra apie darbinius interesus, todėl galite jaustis, kad partneris neskiria jums pakankamai dėmesio. 


Priimkite šį bendrinį 2023 horoskopą Šauliams kaip pramogą, netaikykite asmeniškai sau, nes tik JŪSŲ ASMENINIS 2023 METŲ HOROSKOPAS RAŠTU, kuris sudaromas pagal Jūsų gimimo duomenis atskleis tikrąsias Jūsų metų tendencijas ir įvykius.

Į Jūsų klausimą atsakysiu aš, astrologas Aidas David. Po atsakymo gavimo galėsite tikslinti gautą informaciją. Atsakymas bus atsiųstas į Jūsų nurodytą el. paštą per 3 darbo dienas.
Išsamaus atsakymo į klausimą kaina 8€

Author

  • Astrologas Aidas David

    Aš užsiimu ezoterika: astrologija, būrimais, užkalbėjimais. Aš matau auras, jaučiu žmonių pasąmonę, žinau paslėptus dalykus.
    Tai yra mano pašaukimas nuo vaikystės, visada tai juntu ir taikau savo gyvenime, savo pavyzdžiu įrodau, kad gyvenimą ir savo realybę galima keisti.
    Skaitykite ATSILIEPIMUS: https://permainos.lt/atsiliepimai

    BŪKITE ČIA IR DABAR – PASAULĮ PRADĖKITE MYLĖTI NUO SAVĘS!

Leave a Reply