ŠIUO METU VEIKLA NEVYKDOMA IKI 2024 m. SPALIO MĖN.

2023 metų horoskopas VANDENIUI: karjera, meilė, sveikata

Bendra astrologinė prognozė Vandeniui 2023 metams

Darbo perspektyvos Vandeniui 2023 metais

2023 metai žada ženklų pinigų srautą Vandeniui, tačiau su viena sąlyga – reikia ugdyti aktyvumą ir koncentraciją, todėl darbiniuose reikaluose galite tikėtis paaukštinimo ar priedo prie atlyginimo. Labai palanku kelti kvalifikaciją, tobulinti įgūdžius ir imtis sunkesnių užduočių, stiprindami savo autoritetą vadovybės akyse. Būtent tokia taktika padės greičiau pasiekti norimų rezultatų.

Meilė Vandeniui 2023 metais

Vandeniai turi išmokti būti atviri ir sąžiningi dedikuojant daugiau dėmesio kitam žmogui, nes, tikėtina, kad antra pusė bus jautresnis/jautresnė. Šeimos Vandeniai mėgausis ramybe, tačiau, tikėtinas poros užimtumas savais reikalais, o tai yra žingsnis į santykių atšalimą. Patartina paatostogauti su antra puse.

Priimkite šį bendrinį 2023 horoskopą Vandeniui kaip pramogą, netaikykite asmeniškai sau, nes tik JŪSŲ ASMENINIS 2023 METŲ HOROSKOPAS RAŠTU, kuris sudaromas pagal Jūsų gimimo duomenis atskleis tikrąsias Jūsų metų tendencijas ir įvykius.

Į Jūsų klausimą atsakysiu aš, astrologas Aidas David. Po atsakymo gavimo galėsite tikslinti gautą informaciją. Atsakymas bus atsiųstas į Jūsų nurodytą el. paštą per 3 darbo dienas.
Išsamaus atsakymo į klausimą kaina 8€

Author

 • Astrologas Aidas David

  Aš užsiimu ezoterika: astrologija, būrimais, užkalbėjimais. Aš matau auras, jaučiu žmonių pasąmonę, žinau paslėptus dalykus.
  Tai yra mano pašaukimas nuo vaikystės, visada tai juntu ir taikau savo gyvenime, savo pavyzdžiu įrodau, kad gyvenimą ir savo realybę galima keisti.
  Skaitykite ATSILIEPIMUS: https://permainos.lt/atsiliepimai

  BŪKITE ČIA IR DABAR – PASAULĮ PRADĖKITE MYLĖTI NUO SAVĘS!

2 comments

  Ko tiketis naujais 2023 metais. Finansai, pokyciai meile.

Leave a Reply